Imię i nazwisko:
Twój numer telefonu:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz wypożyczyć najnowszego Forda Mustanga GT 2018? Zadzwoń lub uzupełnij formularz i zapytaj o wolne terminy.

Legenda w historii motoryzacji. Możesz wynająć samochód, który swoim dźwiękiem, wyglądem i potężną mocą udowadnia, że auta marzeń istnieją. To jeden z tych modeli, obok których prawdziwy miłośnik motoryzacji nie może przejść obojętnie.

 

Pięciolitrowa bestia czeka na Ciebie w naszej wypożyczalni!

Ford Mustang GT 2018 Wynajem Warszawa

 

Cennik netto
2h 500   zł (brak limitu km)
12h 700   zł (limit 250 km)
24h 950   zł (limit 350 km)
Weekend (pt-pon) 2190 zł (limit 700 km)
Tydzień 3990 zł (limit 1200 km)
Osiągi
Moc 450 KM
0-100 4,3 s
Skrzynia Automatyczna
Napęd RWD
Silnik 5.0 V8

Wypożyczalnia Mustang Warszawa

Ford Mustang

Jako pierwsza wypożyczalnia samochodów w Polsce zaoferowaliśmy nowego Forda Mustanga GT na wynajem. Zastanawiasz się nad zakupem takiego samochodu? Chciałbyś wyjechać Mustangiem na weekend? Potrzebujesz samochodu do ślubu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ford Mustang Wynajem

Najnowszy Ford Mustang posiada sześć trybów jazdy, normalny, sportowy, sportowy, tryb na tor wyścigowy, tryb indywidualny i opcje przeznaczoną do jazdy przy złych warunkach pogodowych. Ta ostatnia jest bardzo przydatna zwłaszcza w zimie, ponieważ samochód przy tylnym napędzie i masie która skumulowana jest głównie z przodu przy niewielkim dociśnięciu pedału gazu lubi zatańczyć.

 

Ford Mustang VI to najbardziej zaawansowana technicznie generacja w historii. Układ kierowniczy jest precyzyjny, dodatkowo egzemplarz wyposażono w adaptacyjne zawieszenie MagneRide. Ford jak przystało na samochód tej wielkości gładko pokonuje nierówności nie przysparzając kierowcy dyskomfortu. Mustang GT przy spokojnej jeździe sprawia wrażenie ociężałego i topornego, ale gdy zmienimy tryb jazdy Mustang dzięki dużej mocy, możliwości wysokiego wkręcania na obroty i świetnym hamulcom zmienia swoje dotychczasowe oblicze.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Cylindersi