Wynajem Audi Q5

Audi Q5 jest zdecydowanie autem kompletnym – to świetna propozycja samochodu do codziennego użytku. Z pewnością spełni każde zadanie, które przed nim postawimy. Najnowsza generacja Q5 jest samochodem praktycznym, dynamicznym oraz wyjątkowo nowoczesnym. Dwulitrowy silnik diesla z kolei zapewnia bardzo dobrą dynamikę oraz niskie spalanie.

Tej średni wielkości SUV marki z Ingolstadt wyróżnia od innych rywali premium jeszcze lepszy komfort jazdy, bardziej rozbudowane multimedia (nasz egzemplarz wyposażony jest również w wirtualny kokpit) oraz doskonałe wykonanie wnętrza. Dzięki seryjnemu napędowi quattro sprawdzi się i zapewni bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Audi Q5 to auto wielozadaniowe. Spełni się podczas rodzinnego wyjazdu jak i  jazdy po mieście. Jest wystarczająco duże by pomieścić całą rodzinę z bagażami, z kolei nie na tyle duże by jego rozmiary przeszkadzały w manewrowaniu w ciasnych parkingach.
To również doskonałe auto służbowe. Jest eleganckie, praktycznie i odnajduje się w każdej sytuacji. Zapraszamy do wynajmu, również w dłuższym terminie!

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (3 000 zł)
1 doba500 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby400 zł / doba
4 – 6 dób300 zł / doba
7 – 13 dób 270 zł / doba
14 – 29 dób250 zł / doba
Miesiąc6 800 zł

Specyfikacja samochodu Audi Q5

Specyfikacja
Moc190 KM
0-1008,1 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik2.0 TDI