Wynajem Audi R8 Performance Green Hell

Audi R8, szczególnie w wersji Performance, jest z pewnością autem wyjątkowym. Tym bardziej wyjątkowy jest nasz egzemplarz w limitowanej do 50 sztuk wersji „Green Hell”. Unikatowa jest również użyta do jego napędu jednostka. Druga generacja w poliftingowej wersji wciąż posiada pod maską silnik V10 o pojemności 5.2L, znany również z bliźniaczego Huracan’a. Jednostka zapewnia doskonałe osiągi, dźwięk oraz wrażenia z jazdy. Audi R8 z pewnością znajduje się na liście marzeń każdego miłośnika motoryzacji.

Już w przypadku pierwszej generacji produkowanej od 2006 roku, Audi R8 uchodziło za supersamochód, który można było z powodzeniem użytkować na co dzień. Następca, pokazany w 2015 roku jeszcze lepiej spełniał się w roli auta sportowego, jak i wykorzystywanego na co dzień. Wraz z liftingiem zaprezentowanym w 2018 roku moc wersji Performance wzrosła do 620KM oraz 580 Nm. Najbardziej charakterystyczną zewnętrzną zmianą są dodatkowe otwory usytuowane między grillem a maską, nawiązujące do kultowego Audi Ur-Quattro. Limitowana edycja Audi R8 wyposażona jest w napęd 4×4 quattro, który dodatkowo zwiększa przyjemność z jazdy.

Nasz egzemplarz pochodzi z limitowanej edycji Green Hell, wyprodukowanej w ilości pięćdziesięciu sztuk i jest opatrzony numerem „02”. Model ten został stworzony dla uczczenia serii sukcesów Audi R8 LMS w wyścigowej serii „24 Hours on the Nürburgring”. Zielony lakier „Tioman” nawiązuje właśnie do „zielonego piekła”. Do dyspozycji Klientów, Audi przeznaczyło również trzy dodatkowe lakiery, czarny Mythos, biały Ibis i szary Daytona. We wnętrzu w wielu miejscach znajdziemy przeszycia w kolorze kailash green oraz elementy czerwieni na dywanikach, doskonale komponujące się z kolorem nadwozia oraz czerwonymi wstawkami na felgach z lekkiego stopu.

Audi R8 Performance może pędzić z prędkością maksymalną do 331 km/h! Bezpieczne hamowanie z takich prędkości gwarantują ceramiczne hamulce. Świetną sztywność konstrukcji i niską masę własną zapewnia platforma Audi Space Frame, stworzona z aluminium i wzmocnionego włókna węglowego. We wnętrzu naszego egzemplarza znajdziemy kubełkowe fotele, opcjonalny system nagłaśniający Bang&Olufsen oraz elementy dekoracyjne z carbonu. Dużą zaletą i cechą wyróżniającą Audi R8 od konkurencyjnych konstrukcji jest zastosowanie wyłącznie jednego ekranu, znajdującego się centralnie przed kierowcą. Dzięki temu możemy w pełni skupić się na czerpaniu przyjemności z prowadzenia, a zarazem sterować wszystkimi funkcjami w jednym miejscu.

Kolejną zaletą jest centralnie umieszczony wolnossący silnik V10 , co w obecnej motoryzacji jest zjawiskiem coraz rzadszym ze względu na wyśrubowane emisje spalin, które muszą spełnić producenci. Audi R8 Performance w wersji Green Hell z pewnością jest autem wyjątkowym, które dostarczy mnóstwo wrażeń, przyjemności i adrenaliny z jazdy. Jego ponadprzeciętne osiągi zadowolą każdego fana samochodów sportowych. Każde Audi R8 wyróżnia się na ulicy, a nasz egzemplarz wzbudza dodatkowe zainteresowanie, dzięki unikatowemu lakierowi i wizualnych dodatkach wchodzących w skład edycji Green Hell. Zapraszamy do rezerwacji tego wyjątkowego modelu w naszej wypożyczalni!

Inne modele Audi w naszej wypożyczalni samochodów sportowych:

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ (30000 ZŁ)
1 doba 4000 zł/doba -15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby 3700 zł/doba
4 – 6 dób 3100 zł/doba
7 – 13 dób 2800 zł/doba
14 – 29 dób 1600 zł/doba
Miesiąc 34000 zł

Specyfikacja samochodu Audi R8 Performance Green Hell

Specyfikacja
Moc620 KM
0-1003,1 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4 quattro
Silnik5.2L FSI V10

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 14 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 14 dni – 100km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 2000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 9 zł brutto. 
Zarezerwuj!