Wynajem Audi SQ7 Night Black

Audi SQ7 to jedno z najbardziej uniwersalnych aut tego typu na rynku. Łączy świetne osiągi, precyzyjne prowadzenie (szczególnie jak na SUV-a), z codzienną praktycznością, wysokim komfortem i niskim spalaniem.

SQ7 różni się od innych SUV-ów przede wszystkim użytą jednostką napędową. W przeciwieństwie do aut typu Mercedes AMG GLE 63 czy BMW X5M, w Audi znajdziemy silnik wysokoprężny o naprawdę imponujących parametrach. Wykorzystanie aż trzech turbosprężarek pozwoliło na osiągnięcie 900Nm dostępnych już od 1000 obr/min! W praktyce oznacza to, że pełną moc auta mamy do dyspozycji praktycznie natychmiastowo – bez czekania na redukcję biegu.

Topowy SUV od Audi jest pełen nowoczesnych rozwiązań. Przykładem jest 48-woltowa instalacja elektryczna, która zasila mechanizm stabilizacji wychyłu. Na pokładzie znajdziemy również system czterech kół skrętnych. Charakterystyka tego auta pozwala nam w jednej chwili zmienić SQ7 z komfortowego, dużego SUV-a, na całkiem zwinne i bardzo dynamiczne auto, które dostarczy nam frajdy z szybszej jazdy. Niejednego obserwatora można zadziwić ruszając szybko ze świateł – sportowa wersja Q7 nie różni się wieloma wizualnymi dodatkami od tej cywilnej. Dla niesprawnego oka ciężko wręcz dostrzec różnice!

Nasza konfiguracja dzięki połączeniu czarnego lakieru Night Black z czarnymi elementami i zdjętą większością oznaczeń jest prawdziwym „sleeperem”. Do tego egzemplarza idealnie pasują również przyciemniane szyby, w które jest wyposażony. Dzięki wyglądowi, który nie zdradza doskonałych osiągów tego auta, możemy zaskoczyć niejedną osobę podczas dynamicznego przyśpieszania. Dłuższe podróże umili z kolei panoramiczny dach.

Audi SQ7 zdecydowanie wyróżnia się na rynku szybkich suv’ów. To propozycja, która oprócz bycia bardzo szybką (nie tylko na prostej), zachowuje swój racjonalny charakter. Sportowy SUV od Audi spełni swoje zadanie w każdych warunkach. To świetny „pochłaniacz” kilometrów, a przy okazji gdy dojedziemy do ciekawszego fragmentu trasy – zapewni nam mnóstwo przyjemności z jazdy!

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba1300 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby1100 zł/doba
4 – 6 dób900 zł/doba
7 – 13 dób700 zł/doba
14 – 29 dób600 zł/doba
Miesiąc 13 000 zł

Specyfikacja samochodu

Specyfikacja
Moc435 KM
0-1004,9 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik4.0L TDI

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,60 zł brutto.

Zarezerwuj!