Wynajem Mercedes AMG A35

Nowa klasa A jest wyznacznikiem nowoczesnego auta kompaktowego. W wersji AMG A35, łączy wszystkie pożądane cechy samochodu, które ma spełniać się równie dobrze jako „daily”, co jako auto sportowe. Mercedes prezentuje się znakomicie i wyjątkowo muskularnie. Nie możemy mu odmówić również sportowego uroku, szczególnie ze wszystkimi dodatkami, takimi jak tylny spoiler, lśniący dyfuzor oraz podwójny układ wydechowy.

Mercedes-AMG A35 odróżnia się od swoich rywali, szczególnie w wersji sedan, której nie spotkamy często na ulicach. Nasz egzemplarz wyposażony jest w pakiet aerodynamiczny, który obejmuje m.in. dodatkowe dokładki z przodu jak i z tyłu pojazdu. W kokpicie zwracają na siebie uwagę dwa duże ekrany, dzięki którym sterujemy wszystkimi funkcjami w aucie. Oferowane przez nas A35 jest bardzo bogato wyposażone, oferując m.in. dach panoramiczny, elektrycznie sterowane fotele AMG Performance z pamięcią ustawień oraz system nagłośnienia Burmester surround. System multimedialny MBUX oferuje zaawansowaną obsługę sterowania głosowego. Tym razem nie musimy stosować wyuczonych formułek, system rozpoznaje różnego typu polecenia oraz pytania. „Najsłabsza” odmiana A klasy w wersji AMG ma wyjątkowo uniwersalny charakter. W trybie „comfort” to świetne i komfortowe auto na co dzień. Jednak po przełączeniu w „sport+” poczujemy czym naprawdę różni się od „cywilnych” wersji.

A klasa w sedanie to ciekawa alternatywa dla typowego hatchback’a. Stworzona z myślą przede wszystkim o chińskim rynku, wyróżnia się na naszych drogach. A35 w sedanie pod względem zastosowanej technologii jest konstrukcją bliźniaczą z wersją w hatchback’u. Samochód posiada inteligentny napęd 4×4. Układ kierowniczy ze zmiennym przełożeniem pracuje w sposób precyzyjny oraz naturalny, dzięki czemu kierowca doskonale przewiduje zachowanie pojazdu na drodze.

To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą szybkie, dopracowane i wyjątkowo nowoczesne kompaktowe auto, które będzie prezentowało się bardziej elegancko od hatchback’a. Lubicie najnowsze gadżety, a posiadanie dla Was najbardziej zaawansowanego sprzętu na rynku jest dla Was koniecznością? A przy tym uwielbiacie szybką jazdą samochodem? Mercedes–AMG A35 jest właśnie dla Was!

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba 700 zł/doba -15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby 650 zł/doba
4 – 6 dób 600 zł/doba
7 – 13 dób 500 zł/doba
14 – 29 dób 400 zł/doba
Miesiąc   9 000 zł

Specyfikacja samochodu Mercedes-AMG A35 Sedan

Specyfikacja
Moc306 KM
0-1004,7 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4 – 4 Matic
Silnik2.0

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2 zł brutto.

Zarezerwuj!