Mustang GT V8

Legenda w historii motoryzacji. Możesz wynająć samochód, który swoim dźwiękiem, wyglądem i potężną mocą udowadnia, że auta marzeń istnieją. To jeden z tych modeli, obok których prawdziwy miłośnik motoryzacji nie może przejść obojętnie.

Pięciolitrowa bestia czeka na Ciebie w naszej wypożyczalni!

 

Cennik netto

2 godziny500 zł
12 godzin700 zł
1 doba950 zł
2 doby850 zł / doba
3 doby750 zł / doba
Tydzień570 zł / doba
Miesiąc330 zł / doba

 

 

Kategoria:

Ford Mustang Wynajem

Najnowszy Ford Mustang posiada sześć trybów jazdy, normalny, sportowy, sportowy, tryb na tor wyścigowy, tryb indywidualny i opcje przeznaczoną do jazdy przy złych warunkach pogodowych. Ta ostatnia jest bardzo przydatna zwłaszcza w zimie, ponieważ samochód przy tylnym napędzie i masie która skumulowana jest głównie z przodu przy niewielkim dociśnięciu pedału gazu lubi zatańczyć.

 

Ford Mustang VI to najbardziej zaawansowana technicznie generacja w historii. Układ kierowniczy jest precyzyjny, dodatkowo egzemplarz wyposażono w adaptacyjne zawieszenie MagneRide. Ford jak przystało na samochód tej wielkości gładko pokonuje nierówności nie przysparzając kierowcy dyskomfortu. Mustang GT przy spokojnej jeździe sprawia wrażenie ociężałego i topornego, ale gdy zmienimy tryb jazdy Mustang dzięki dużej mocy, możliwości wysokiego wkręcania na obroty i świetnym hamulcom zmienia swoje dotychczasowe oblicze.