Wynajem Porsche Macan Mamba Jet Black

Porsche prezentując pierwszą generację modelu Cayenne w 2002r. wzburzyło fanów marki ze Stuttgartu. Nie wpłynęło to jednak na sprzedaż nowego modelu i pierwszego w historii marki SUV-a. Producent odniósł znaczny sprzedażowy sukces. Kwestią czasu było powstanie mniejszej wersji Cayenne – w 2013r. Porsche pokazało model Macan, który obecnie stanowi trzon sprzedaży niemieckiej marki.

Fani Porsche docenią w modelu Macan typowe dla tej marki rozwiązania oraz precyzję w prowadzeniu. Auto mimo bycia w podstawowej wersji najtańszym sposobem na zakup nowego Porsche, w środku wykonane jest z najwyższą starannością, a materiały użyte do budowy jego wnętrza są bardzo wysokiej jakości. Co więcej, wraz z liftingiem Porsche zaktualizowało istotne elementy wyposażenia, takie jak system multimedialny.

Nasz egzemplarz w kolorze Jet Black wyróżnia się adaptacyjnymi, 18-kierunkowymi fotelami sportowymi, które zapewniają świetny komfort podróżowania i doskonałe trzymanie na zakrętach. Powiększony, 75 – litrowy zbiornik pozwoli z kolei na przejechanie dłuższej trasy bez konieczności tankowania. Na dodatkowy komfort przyczynia się również obecność dostępu bezkluczykowego oraz opcjonalny układ wspomagania kierowniczego Plus, który ułatwia manewrowanie autem przy niskich prędkościach. 19 – calowe obręcze Macan Sport zapewniają bardzo dobry balans między odpowiednią sztywnością prowadzenia a komfortem jazdy.

W Macanie czuć duszę Porsche mimo bycia rozsądną propozycją do codziennego użytku. To zasługa świetnej pozycji za kierownicą, analogowych zegarów czy świetnego prowadzenia. Porsche sprawdzi się podczas każdej okazji.
Spełni się podczas weekendowego wypadu z rodziną, a podczas jazdy krętymi drogami pokaże swoje sportowe oblicze!

Inne specyfikacje Porsche Macan w naszej wypożyczalni:

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba900 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby800 zł/doba
4 – 6 dób750 zł/doba
7 – 13 dób650 zł/doba
14 – 29 dób550 zł/doba
Miesiąc 9 500 zł

Specyfikacja samochodu Porsche Macan 2.0

Specyfikacja
Moc245 KM
0-1006,7 s
SkrzyniaAutomatyczna PDK
Napęd4×4
Silnik2.0L

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,00 zł brutto.

Zarezerwuj!