Wynajem Porsche Macan Mamba Green 2.0 245KM

Porsche prezentując pierwszą generację modelu Cayenne w 2002r. wzburzyło fanów marki ze Stuttgartu. Nie wpłynęło to jednak na sprzedaż nowego modelu i pierwszego w historii marki SUV-a. Klienci docenili nie tylko design, ale również świetne osiągi tego rodzinnego pojazdu, co przełożyło się na doskonałą sprzedaż modelu. Kwestią czasu było powstanie mniejszej wersji Cayenne – w 2013r. Porsche pokazało model Macan, kompaktowy SUV, który obecnie stanowi trzon sprzedaży niemieckiej marki.

Fani Porsche docenią w modelu Macan typowe dla tej marki rozwiązania oraz precyzję w prowadzeniu. Auto mimo bycia w podstawowej wersji najtańszym sposobem na zakup nowego Porsche, w środku wykonane jest z najwyższą starannością, a materiały użyte do budowy jego wnętrza są bardzo wysokiej jakości. Co więcej, wraz z liftingiem Porsche zaktualizowało istotne elementy wyposażenia, takie jak system multimedialny.

Nasz egzemplarz w opcjonalnym kolorze Mamba Green w połączeniu z 21-calowymi felgami 911 Turbo Design, jasnym wnętrzem i pakietem SportDesign z elementami w kolorze czarnym wyróżnia się pośród innych konfiguracji. Wyposażony jest również w aktywne zawieszenie PASM, dzięki któremu dostosujemy jego sztywność do aktualnych potrzeb. Pod maską znajdziemy 2.0 litrową jednostkę o mocy 245 koni mechanicznych, osiągająca 100 km/h w jedyne 6,7 sekundy.

W Macanie czuć duszę Porsche mimo bycia rozsądną propozycją do codziennego użytku. To zasługa świetnej pozycji za kierownicą, analogowych zegarów czy świetnego prowadzenia. Porsche sprawdzi się podczas każdej okazji. Osiągi i komfort prowadzenia, wyróżniają model spośród konkurencji w tym segmencie.

Spełni się podczas weekendowego wypadu z rodziną, a podczas jazdy krętymi drogami pokaże swoje sportowe oblicze!

Inne modele Porsche w naszej wypożyczalni:

Zapraszamy do wynajmu Porshe Macan nie tylko na terenie Warszawy, ale również w całej Polsce. Wynajem dostępny w wariancie z kaucją lub bez niej.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba900 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby800 zł/doba
4 – 6 dób750 zł/doba
7 – 13 dób650 zł/doba
14 – 29 dób550 zł/doba
Miesiąc 9 500 zł

Specyfikacja samochodu Porsche Macan 2.0

Specyfikacja
Moc245 KM
0-1006,7 s
SkrzyniaAutomatyczna PDK
Napęd4×4
Silnik2.0L

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,00 zł brutto.

Zarezerwuj!