Wynajem Porsche Macan Turbo

Porsche prezentując pierwszą generację modelu Cayenne w 2002r. wzburzyło fanów marki ze Stuttgartu. Nie wpłynęło to jednak na sprzedaż nowego modelu i pierwszego w historii marki SUV-a. Producent odniósł znaczny sprzedażowy sukces. Kwestią czasu było powstanie mniejszej wersji Cayenne – w 2013r. Porsche pokazało model Macan, który obecnie stanowi trzon sprzedaży niemieckiej marki.

Modele Porsche w wersjach Turbo zawsze były autami nastawionymi na sportowe doznania. Macan nie jest w tym wyjątkiem, ale Porsche nie zapomniało o tym, że Klientom auto będzie służyło do codziennego użytku. Mniejsza wersja Cayenne prowadzi się przyjemnie, w kabinie panują komfortowe warunki do podróżowania, a auto pomimo swoich osiągów nie prowokuje do wyjątkowo szybkiej jazdy.

Fani Porsche docenią w modelu Macan typowe dla tej marki rozwiązania oraz precyzję w prowadzeniu. Auto pomimo bycia w podstawowej wersji najtańszym sposobem na zakup nowego Porsche, w środku wykonane jest z najwyższą starannością, a materiały użyte do budowy jego wnętrza są bardzo wysokiej jakości

Wersja Turbo, którą posiadamy w swojej ofercie, spełni potrzeby osób szukających szybkiego auta klasy premium do wykonywania codziennych obowiązków oraz do dalszych wyjazdów.
Porsche sprawdzi się również na weekendowym wypadzie z rodziną, a podczas jazdy krętymi drogami pokaże swoje prawdziwie sportowe oblicze!

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (5 000 zł)
1 doba1000 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby800 zł / doba
4 – 6 dób600 zł / doba
7 – 13 dób 550 zł / doba
14 – 29 dób500 zł / doba
Miesiąc i więcej12 000 zł

Specyfikacja samochodu Porsche Macan Turbo

Specyfikacja
Moc400 KM
0-1004,6 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik3.6 V6