Wynajem Toyota GR Supra

Toyota, tworząc nową generację Supry nie miała łatwego zadania.

Z jednej strony, na producencie pojazdu spoczywały oczekiwania klientów zapatrzonych w poprzednią edycję, z drugiej, realia finansowe firmy i zdrowy rozsądek. Każdy jest świadomy pokrewieństwa konstrukcyjnego z BMW Z4, jednak większość osób zapomina, że gdyby nie współpraca tych dwóch motoryzacyjnych gigantów, prawdopodobnie nigdy nie zobaczylibyśmy nowej wersji Supra. I to tak dopracowanej.

Samochody dzielą ze sobą bardzo wiele komponentów. Silnik, skrzynia biegów, zawieszenie, większość elementów wnętrza oraz elektroniki czy nawet kluczyk. Toyocie udało się jednak połączyć to co BMW oferuje najlepsze ze stworzeniem konstrukcji, która cechuje się swoim unikalnym charakterem. Oprócz oczywistej różnicy jaką jest nadwozie obu samochodów (Z4 to cabrio z miękkim dachem, Toyota Supra to typowe coupe), inżynierowie Toyoty sprawili, że Supra wydaje się być autem nastawionym bardziej sportowo. Co więcej, podczas prób na hamowni, japońska legenda osiąga większą moc od BMW Z4 bo blisko 380KM! Toyota Supra jest od niego również szybsza. Dodajmy do tego, że patrząc na oba auta pod względem wizualnym, trudno jest znaleźć podobieństwo.

Supra przyciąga wzrok i zainteresowanie, zarówno osób, które nie znają tego modelu jak i tych, którzy rozpoznają w niej motoryzacyjną legendą. Cieszy nas obecność na rynku auta, które jest typowo sportową propozycją, a nie wzmocnioną wersją seryjnego samochodu.

Co jeszcze przemawia za Suprą? Łatwość w codziennym użytkowaniu i dopracowanie konstrukcji. Toyota Supra przyśpiesza do 100km/h szybciej niż mocniejsze o 70KM (przynajmniej katalogowo) M2 Competition! Świadczy to o doskonałym dostrojeniu auta.

Większość negatywnych opinii o samochodzie pochodzi od osób, które nigdy nim nie jeździły. Warto zapomnieć o pokrewieństwie z BMW lub po prostu cieszyć się, że dzięki niemu powstała nowa generacja legendarnej Supry. Poza tym, czy można wybrać lepszego partnera do stworzenia sportowej konstrukcji niż BMW?

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(3000 ZŁ)
1 doba 900 zł/doba -15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby 700 zł/doba
4 – 6 dób 600 zł/doba
7 – 13 dób 500 zł/doba
14 – 29 dób 450 zł/doba
Miesiąc 10000 zł

Specyfikacja Toyota GR Supra

Specyfikacja
Moc340 KM
0-1004,3 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik3.0L R6 TwinTurbo

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,50 zł brutto.

Zarezerwuj!