Dlaczego my?

To proste – z nami Twoje motoryzacyjne doświadczenia wskoczą na wyższy poziom! Poznasz nowe oblicze mocy, komfortu, dynamiki, luksusu i designu. Zyskasz dostęp do najbogatszej oferty samochodów premium – gotowych, aby zabrać Cię w podróż życia już w 2 godziny od momentu wysłania formularza.

4,9

Średnia ocena
naszych usług w Google

Zobacz opinie klientów →

2,7

Najkrótszy czas potrzebny
na przyspieszenie do setki

Przeglądaj dostępne samochody →

24/7

Dostępność
naszych usług

Skontaktuj się z nami →

Nasz zespół

Nasz zespół tworzy dwunastu motopasjonatów: każdy z nas codziennie daje z siebie 100%, aby zapewnić Ci usługę na najwyższym poziomie. Znamy się na tym, co robimy i przede wszystkim lubimy to robić: zaczynaliśmy z dwoma(!) samochodami w ofercie, aby dzisiaj dać Ci dostęp do 50 najbardziej pożądanych modeli na świecie!

Dbamy o to, aby trafiło do Ciebie auto premium, w całym tego słowa znaczeniu. Zapewniamy Ci pojazdy o pierwszorzędnej sprawności technicznej – dokładnie sprawdzanej przez naszych ekspertów. Służymy również poradą na każdym etapie współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

Wskaż tylko miejsce, a my dostarczymy tam Twój samochód w ekspresowym tempie. Po zakończeniu wynajmu odbierzemy go z wybranego przez Ciebie punktu. Twój komfort jest dla nas priorytetem!

Pomożemy Ci przeżyć niezwykłą przygodę przy minimum formalności i maksimum wygody:

  • krótka umowa na przejrzystych warunkach,
  • wynajem z kaucją lub bez,
  • bez marnowania papieru: wszystko załatwiamy podpisami na tablecie!

Pozwól nam zrealizować swoje motoryzacyjne marzenia!

Sprawdź nasze samochody i zarezerwuj jeden z nich już teraz!