Vouchery

Nasza wypożyczalnia oferuje możliwość zakupienia voucherów na wynajem naszych samochodów. W ramach tej usługi możesz wybrać dowolną z naszych maszyn. Sprawdź, jak kupić i zrealizować nasz voucher!

Voucher kwotowy

już od 300 zł

Dopasuj i kup

Voucher na samochód

już od 800 zł

Dopasuj i kup

Jak wygląda proces zakupu i realizacji?

Skontaktuj się z nami

Wybierz dowolny kanał komunikacji i złóż zamówienie na wybrany voucher – wprowadziliśmy nawet wygodne formularze zakupowe. Do dyspozycji masz dwa warianty – wynajem wybranego samochodu na określony czas lub wybraną kwotę do wykorzystania na dowolny samochód. Załatwisz to w kilka minut i nie musisz nawet wychodzić z domu!

Poczekaj na potwierdzenie

Gdy tylko transakcja zostanie potwierdzona, wyślemy Ci voucher w wersji elektronicznej wystawiony na osobę wskazaną w zamówieniu. Cały proces trwa na ogół zaledwie kilka minut (jeśli zależy Ci na ekspresowym wystawieniu vouchera koniecznie zadzwoń do nas żeby nas o tym poinformować). Wersję fizyczną możesz odebrać w naszym biurze lub zamówić jej dostawę pod wskazany adres. Bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania. Tak, to aż tak proste!

Zrealizuj voucher w dowolnym momencie

Nasze vouchery prezentowe są ważne przez równo rok od chwili wystawienia – możesz zrealizować je w dowolnym momencie w trakcie tego okresu. Przykładowo, vouchery zakupione jako prezent świąteczny można spokojnie wykorzystać wiosną lub latem następnego roku. Nie musisz się więc martwić o ich przeterminowanie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych

Przejdź do strony Jak to działa