Historia Forda Mustanga

Prawdziwym fanom motoryzacji adrenalinę podnoszą tylko dwa typy samochodów, sportowe i kultowe. Wśród tych ostatnich najpopularniejsze są AC Cobra Jet, Volkswagen Garbus, Chevrolet Camaro, Porsche 911. Jednak wszelkie rekordy pobił Ford Mustang, który połączył w sobie cechy auta sportowego i powszechnie dostępnego. 

Już od pierwszego dnia został pokochany przez miliony Amerykanów, a w kolejnych latach miłość ta jeszcze bardziej dojrzewała. Mustang stał się nie tylko symbolem lat 60-tych, ale także bohaterem filmu Buillit, z Jamesem Bondem oraz wielu gier sportowych z Need For Speed na czele. Od czego zaczęła się niezwykła kariera Mustanga? Postaramy się przybliżyć ją w tym krótkim artykule.

Czym kierować się przy wyborze wypożyczalni samochodów?

Każdy, kto kiedykolwiek rozważał wynajem samochodu, zadawał sobie podobne pytanie. Niezależnie, czy auto jest nam potrzebne na wakacyjny wyjazd, delegację czy codziennych dojazdów do pracy, powinniśmy wybierać wyłącznie dobrych usługodawców. Czym więc cechuje się godna polecenia wypożyczalnia? Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w niniejszym tekście.

Leasing czy długoterminowy wynajem auta – Co się bardziej opłaca?

Coraz więcej przedsiębiorców zastanawia się nad tym, czy lepiej wybrać leasing, czy wynajem długoterminowy samochodu. Obydwie formy mają swoje wady i zalety, dlatego warto przyjrzeć im się bliżej, by wiedzieć, która będzie korzystniejsza w danym przypadku. Długoterminowy wynajem samochodu jest lepszym wyborem dla osób, które cenią sobie przede wszystkim wygodę.
Limuzyna Lexus

Auto do ślubu – jaki samochód wybrać?

Niewątpliwie dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Młodej Pary. Wszystkie kwestie organizacyjne dotyczące tego terminu wymagają dogłębnego przemyślenia.

Oprócz wyboru stroju, sali weselnej czy dekoracji, pojawia się myśl: czym do ślubu? Wybór pojazdu jest bardzo ważnym aspektem, bowiem owy środek transportu będzie towarzyszył Młodej Parze przez ten cały, wyjątkowy dzień.