Wynajem Audi RS6 C8

Audi RS6 to synonim „szybkiego kombi”. To o nim myślimy, gdy słyszymy o potwornie szybkim, rodzinnym samochodzie. Nie zmieniło się to wraz z nadejściem najnowszej generacji C8. 

Konkurencja również oferuje sportowe kombi, to m.in. Mercedes E63, Alpina B5 bądź Porsche Panamera Turismo, jednak to RS6 stało się autem kultowym. Audi specjalizuje się w sportowych kombi od lat, co również wpływa na wyjątkowość tego auta. Emocje towarzyszące jeździe Audi RS6, bez dwóch zdań idą w parze z jego doskonałą renomą.

 Audi RS6 stworzyło sobie rzeszę fanów m.in. dzięki swojej muskularnej sylwetce połączonej z rodzinnymi walorami oraz niesamowitymi osiągami. Moment obrotowy wynosi 800 Nm – to o 100 Nm więcej niż wytwarzała poprzednia generacja C7. Przyśpieszenie wynoszące 3,6s do 100km/h to wynik lepszy od tych, które osiąga wiele prawdziwie sportowych aut. Co ciekawe, jest to pierwsza generacja Audi RS6 oferowana w Stanach Zjednoczonych, a zarazem pierwszy model RS z rodziny kombi dostępny w Ameryce. 

Auto potrafi również zaprezentować swoje drugie oblicze, czyli rodzinnego, wygodnego kombi. Po przełączeniu w tryb komfortowy, w pełni nadaje się do codziennego użytku oraz dalszych podróży szczególnie w połączeniu z pneumatycznym zawieszeniem, w które wyposażony jest nasz egzemplarz. W komforcie nie przeszkadzają 22 calowe felgi, które świetnie komponują się z muskularną sylwetką auta. Jeździe z większymi prędkościami sprzyja obniżone o 20mm zawieszenie. Dodatkowo, powyżej około 110 km/h zawieszenie obniża się o dodatkowe 10 mm poprawiając przy tym właściwości jezdne. Na kierownicy znajdziemy przycisk „RS Mode”, pod którym dostępne są dwa tryby jazdy do indywidualnego ustawienia. Nasze RS6 doposażone jest również opcjonalne przeszycia skórą oraz kamerę 360 stopni ułatwiającą parkowanie oraz manewrowanie w ciasnych miejscach. 

Jeżeli mielibyśmy wskazać auto, na które panuje powszechny „hype”, to Audi RS6 byłoby naszym faworytem. I nic w tym dziwnego, to auto dostarczające mnóstwa adrenaliny z jazdy i wykraczające poza schematy. Audi RS6 spełni potrzeby wszystkich. Poradzi sobie w każdych warunkach, a napęd quattro, doskonały układ kierowniczy oraz dopracowane zawieszenie, zapewniają poczucie bezpieczeństwa nawet podczas szybszej jazdy.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM Z KAUCJĄ (10000 ZŁ)
1 doba 2200 zł/doba
2 – 3 doby 2000 zł/doba
4 – 6 dób 1550 zł/doba
7 – 13 dób 1250 zł/doba
14 – 29 dób 900 zł/doba
Miesiąc 24000 zł

Specyfikacja auta Audi RS6 C8

Specyfikacja
Moc600 KM
0-1003,6 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4 quattro
Silnik4.0 TFSI V8 Biturbo

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 5,00 zł brutto. 
Zarezerwuj!