Wynajem Audi RSQ3

Audi RS Q3 Sportback to przykład bardzo modnej obecnie konstrukcji. SUV klasy premium w wersji coupe – i na dodatek obniżony. Chociaż w pierwszej chwili takie połączenie może sprawiać wrażenie nieprzemyślanego to jest wręcz odwrotnie. Audi RS Q3 prezentuje się świetnie, zachowując przy tym praktyczność SUV-a i co najważniejsze posiada słynny pięciocylindrowy silnik o pojemności 2.5L, zapewniający doskonałe osiągi i charakterystyczne brzmienie. 

Niemiecka marka słynie z doskonałego łączenia świata osiągów i codziennej użyteczności. Audi RS Q3 bryluje w tej dziedzinie, a w szczególności nasz egzemplarz za sprawą bogatego wyposażenia opcjonalnego. Wyposażony jest on w adaptacyjne zawieszenie, które potrafi znacznie podnieść komfort jazdy, nawet w połączeniu z 21 calowymi felgami. We wnętrzu pojazdu znajdziemy również wiele dodatków uprzyjemniających jazdę takich jak ogrzewane przednie siedzenia obszyte skórą, dostęp bezkluczykowy, audi virtual cockpit, opcjonalny system nagłośnieniowy czy panoramiczny szklany dach. Jazdę w nocy ułatwią z kolei reflektory MatrixLED. Na praktyczność pozytywnie wpływa spory bagażnik o pojemności 530L (co ciekawe, to taka sama pojemność jak w zwykłej Q3). 

Charakterystyczne brzmienie pięciocylindrowego silnika jest uzyskiwane poprzez kolejność włączania się poszczególnych cylindrów (odpowiednio 1-2-4-5-3 cylinder). Dodatkowe wrażenia z jazdy zapewnia sportowy układ wydechowy RS. Zawieszenie wersji RS jest również obniżone o 10mm względem zwykłego Q3 Sportback. Audi zadbało w ten sposób o odpowiednie prowadzenie pojazdu oraz dynamikę (między zwykłym RS3 różnica w przyśpieszeniu do 100km/h wynosi jedyne 0,4s). 

Audi RS Q3 nie jest dużym SUV-em. Jego rozmiary zdecydowanie ułatwiają jazdę po mieście, lecz są wciąż wystarczające do komfortowego podróżowania w cztery osoby z bagażem. Podwyższone zawieszenie względem zwykłej RS3 umożliwia podjazd na krawężniki czy wjazd w delikatnie nierówny teren. Napęd na cztery koła to gwarancja bezpieczeństwa na śliskiej nawierzchni, szczególności w zimowych warunkach. Mocny silnik dostarczy mnóstwa adrenaliny, a gdy przyjdzie do codziennej jazdy, spalanie nie przysporzy nas o zawrót głowy. Ścięty tył dodatkowo uprzyjemnia linię samochodu, a zarazem nie odbiera praktyczności bagażnikowi. Argumentów przemawiających za sensem istnienia takiej konstrukcji jak Audi RS Q3 jest naprawdę wiele! Potwierdza to rynek, w którym tego typu samochody cieszą się rosnącym powodzeniem.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ (5000 ZŁ)
1 doba 1000 zł/doba -15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby 880 zł/doba
4 – 6 dób 770 zł/doba
7 – 13 dób 600 zł/doba
14 – 29 dób 490 zł/doba
Miesiąc 11000 zł

Specyfikacja samochodu Audi RSQ3

Specyfikacja
Moc400 KM
0-1004,5 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik2.5L TFSI

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,50 zł brutto. 
Zarezerwuj!