Wynajem Audi SQ7

Audi SQ7 to mocniejsza wersja Audi Q7 i jedno z najbardziej uniwersalnych aut tego typu na rynku. Łączy świetne osiągi, precyzyjne prowadzenie (szczególnie jak na SUV’a), z codzienną praktycznością, wysokim komfortem i niskim spalaniem.

SQ7 różni się od innych SUV’ów przede wszystkim użytą jednostką napędową. W przeciwieństwie od aut typu Mercedes AMG GLE 63 czy BMW X5M, w Audi znajdziemy silnik wysokoprężny o naprawdę imponujących parametrach. Wykorzystanie aż trzech turbosprężarek pozwoliło na osiągnięcie 900Nm dostępnych już od 1000 obr/min! W praktyce oznacza to, że pełną moc auta mamy do dyspozycji praktycznie natychmiastowo – bez czekania na redukcję biegu.

Topowy SUV od Audi jest pełen nowoczesnych rozwiązań. Przykładem jest 48-woltowa instalacja elektryczna, która zasila mechanizm stabilizacji wychyłu. Na pokładzie znajdziemy również system czterech kół skrętnych. Charakterystyka tego auta pozwala nam w jednej chwili zmienić SQ7 z komfortowego, dużego SUV-a, na całkiem zwinne i bardzo dynamiczne auto, które dostarczy nam frajdy z szybszej jazdy.  Niejednego obserwatora można zadziwić ruszając szybko ze świateł – sportowa wersja Audi Q7 nie różni się wieloma wizualnymi dodatkami od tej cywilnej. Dla niesprawnego oka ciężko wręcz dostrzec różnice!

Audi SQ7 zdecydowanie wyróżnia się na rynku szybkich suv’ów. To propozycja, która oprócz bycia bardzo szybką (nie tylko na prostej), zachowuje swój racjonalny charakter. Sportowy SUV od Audi spełni swoje zadanie w każdych warunkach. To świetny „pochłaniacz” kilometrów, a przy okazji gdy dojedziemy do ciekawszego fragmentu trasy – zapewni nam mnóstwo przyjemności z jazdy!

Przekonaj się sam – nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem omawianego modelu. Nie czekaj zarezerwuj termin!

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (5 000 zł)
1 doba1 300 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby1 100 zł / doba
4 – 6 dób900 zł / doba
7 – 13 dób 700 zł / doba
14 – 29 dób600 zł / doba
Miesiąc13 000 zł

Specyfikacja samochodu

Specyfikacja
Moc540 KM
0-1004,1 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik4.0L TDI

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,60 zł brutto.