Wynajem BMW M2 Competition

Oznaczenie „Competition” w M2 oznacza kontynuację modelu (w przeciwieństwie do M3 F80 i M4 F82 gdzie widnieje jako dodatkowy pakiet, który można dobrać podczas konfiguracji samochodu). Różnic pomiędzy M2, a M2 Competition jest bardzo wiele, a największą z nich jest zupełnie inny silnik. W oferowanej u nas „Mce” znajduje się jednostka prosto z modeli M3 i M4 z podwójnym turbodoładowaniem. Dzięki temu oraz istotnym zmianom w zawieszeniu, M2 Competition w pełni zasługuje na tytuł „M”.

M2 Competition bez dwóch zdań jest jednym z najostrzejszych „hot hatchy” dostępnych na rynku. Z pewnością Audi RS3 czy Mercedes A45s są propozycjami szybszymi „na papierze”, ale to BMW jako nieliczne na rynku oferuje trzylitrową jednostkę w tak małym aucie, na dodatek w połączeniu z napędem na wyłącznie tylną oś. Różnica w użytych jednostkach pomiędzy „zwykłą” M2, a wersją Competition przekłada się na zdecydowanie lepszą elastyczność przy większych prędkościach. Samochód ma odczuwalnie więcej „siły” (+ 40KM i + 85 Nm) i bardziej prowokuje do szybkiej jazdy.

BMW wysłuchało swoich klientów i najmniejsza „Mka” wraz z nową wersją dostała to czego jej najbardziej wcześniej brakowało. Świetną dynamikę oraz doskonałe właściwości jezdne doskonale uzupełnia dwusprzęgłowa, siedmiostopniowa automatyczna skrzynia biegów. We wnętrzu znajdziemy kosmetyczne, lecz ważne z punktu widzenia kierowcy zmiany. Na konsoli środkowej nie znajdziemy już przełącznika „Sport” oraz „Comfort”. W Competition możemy poszczególnie dostosować pracę skrzyni biegów, silnika oraz układu kierowniczego. Na kierowcy pojawiły się również przyciski „M1” oraz „M2”, którymi w szybki sposób możemy wybrać skonfigurowane przez nas wcześniej ustawienie.

Wiele osób kwestionowało czy poprzednie M2 było pełnoprawnym modelem „M”. Wynikało to głównie z użytej jednostki napędowej, którą można było znaleźć również w cywilnych odmianach. W przypadku „Competition” ciężko mieć jakikolwiek dylemat z tym związany, a niektórzy porównują ją z legendarnym modelem 1M. Warto również pamiętać o tym, że dzięki możliwości dostosowaniu pracy podzespołów do indywidualnych potrzeb, samochód sprawdzi się również w trasie czy podczas jazdy po mieście. BMW M2 Competition dostarcza mnóstwo czystej przyjemności z jazdy i jest idealną propozycją dla wszystkich szukających prawdziwego auta dla kierowcy. Za sprawą połączenia dużej, trzylitrowej jednostki, napędu wyłącznie na tylną oś i niewielkich rozmiarów, jest propozycją jedyną w swoim rodzaju.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba1100 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby900 zł/doba
4 – 6 dób800 zł/doba
7 – 13 dób550 zł/doba
14 – 29 dób500 zł/doba
Miesiąc 11 000 zł

Specyfikacja Auta BMW M2 Competition

Specyfikacja
Moc411 KM
0-1004,2 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik3.0 R6 BiTurbo

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,50 zł brutto.

Zarezerwuj!