Wynajem Chevrolet Camaro SS

Powodem powstania tego modelu samochodu była chęć stworzenia konkurencyjnej konstrukcji przez Chevroleta dla kultowego modelu muscle car Forda. Mowa oczywiście o kultowym Mustangu GT. Pojedynek między tymi modelami samochodów trwa do dzisiaj. Chevrolet Camaro SS to typowo amerykański samochód tej klasy, z ponad 6-litrowym ogromnym silnikiem, napędem na tylną oś i aż 455 końmi mechanicznymi pod maską. Automatyczna skrzynia biegów oraz napęd na tył (RWD) sprawia że auto prowadzi się z wielką przyjemnością.

Chevrolet przy obecnej generacji Camaro dokonał olbrzymiego postępu. Typowo amerykańskie cechy pozostały – ale tylko te najlepsze, takie jak potężny silnik, brzmienie wydechu oraz masywna stylistyka. W porównaniu do poprzednich generacji poprawiono stylistykę wnętrza, dokonano również restylizacji nadwozia, które dalej zachowało sportowy wygląd. Auto prowadzi się doskonale i sprawdzi się nawet przy naprawdę szybkiej jeździe. Dziesięciostopniowa automatyczna skrzynia sprawnie zmienia biegi, a charakterystykę auta możemy dopasować pod swoje preferencje dzięki różnym trybom i indywidualnym ustawieniom.

W trasie Camaro SS zaskakuje nie tylko przyjemnością z jazdy podczas dłuższych tras. Dzięki systemowi czterech odłączanych cylindrów, w trasie Camaro SS potrafi spalić naprawdę zaskakująco akceptowalne ilości paliwa! Podróż tym samochodem umilą również wentylowane oraz podgrzewane fotele. Na pokładzie naszego modelu, który jest wersją po liftingu znajdziemy zaktualizowany system multimedialny, wyposażony w takie funkcje jak Apple CarPlay i Android Auto. Wykonanie wnętrza pojazdu znajduje się na zupełnie innym, wyższym poziomie w porównaniu do poprzedniej generacji. Pod tym względem jest zdecydowanie bardziej europejsko. Samochód doskonale sprawdza się zarówno podczas długich podróży jak i torze. Świetnie połączenie dużej mocy, komfortu i przyjemności z jazdy.

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje model Chevrolet Camaro SS stworzony dla miłośników ryczących V-ósemek, które swoją mocą silnika i osiągami udowadniają, że nie bez powodu to pojazdy marzeń wielu miłośników motoryzacji. Model który z powodzeniem konkuruje z takimi legendami jak Dodge Challenger czy Ford Mustang. Chevrolet Camaro to sportowy samochód, który przyciąga widok niejednego przechodnia nie tylko wyglądem, ale również brzmieniem silnika. Ten samochód zapewni Ci niezapomniane wrażenia i sporą charakterystycznym dawkę adrenaliny podczas jazdy. Jeżeli jesteś miłośnikiem Forda Mustanga, koniecznie musisz wypróbować jego największego rywala jakim jest Chevrolet Camaro! Zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni!

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(3000 ZŁ)
1 doba800 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby750 zł/doba
4 – 6 dób700 zł/doba
7 – 13 dób600 zł/doba
14 – 29 dób500 zł/doba
Miesiąc 9 000 zł

Specyfikacja samochodu Chevrolet Camaro SS

Specyfikacja
Moc455 KM
0-1004,0 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik6.2 V8

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2 zł brutto.

Zarezerwuj!