Wynajem Dodge Challenger 6.4 V8 492KM

Dodge Challenger ze wszystkich dostępnych propozycji w tym segmencie, wciąż zachowuje najbardziej klasyczny wygląd, typowy dla aut typu „muscle car”.
Oferuje on również największy i najmocniejszy silnik. Jeżeli chcemy poczuć prawdziwy amerykański klimat, to jest opcja, którą powinniśmy wybrać.

Podczas jazdy Dodgem Challengerem w wersji R/T Scat Pack musimy mieć się na baczności. Jedziemy ponad 5-metrowym, 2 tonowym autem, które wyposażone jest jedynie w tylny napęd. Typowo dla amerykańskich samochodów sportowych, kontrola trakcji również pozwala na więcej niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni przez europejskie konstrukcje. Potężny silnik brzmi naprawdę świetnie i złowieszczo. Przy zbliżaniu się do czerwonego pola na obrotomierzu, słyszymy charakterystyczne „parsknięcie”. To wszystko sprawia, że w tym aucie naprawdę poczujemy się jak w krążowniku.

A krążownik to odpowiednie określenie. Konkurencyjne konstrukcje Forda oraz Chevroleta poszły bardziej w stronę sportu, Dodge za to jest wierny tradycyjnym założeniem i jest stworzony na dalsze trasy. Challenger posiada przyjemnie zestrojone zawieszenie, które dobrze sprawdzi się w różnych warunkach. Samochód jest odpowiednio wyciszony, a na trasie w redukowaniu spalania pomoże nam system odłączanych cylindrów znany również z Chevroleta Camaro.

Challenger stworzony jest z myślą o wszystkich, którzy tęsknią za klasyczną, amerykańską motoryzacją. Auto daje mnóstwo frajdy z jazdy, szczególnie gdy wyjedziemy już z zatłoczonego miasta na boczne drogi. Co więcej, pomieści on cztery osoby w całkiem komfortowych warunkach – to jego kolejny plus względem konkurencji. Jeżeli chcesz posmakować amerykańskiego klimatu, Dodge Challenger 6.4 V8 to wybór dla Ciebie.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(3000 ZŁ)
1 doba 800 zł/doba -15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby 750 zł/doba
4 – 6 dób 700 zł/doba
7 – 13 dób 600 zł/doba
14 – 29 dób 500 zł/doba
Miesiąc 9 000 zł

Specyfikacja samochodu Dodge Challenger

Specyfikacja
Moc492 KM
0-1004,6 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik6.4L V8

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2 zł brutto.

Zarezerwuj!