Wynajem Dodge Challenger Hellcat

Dodge Challenger SRT Hellcat to amerykański „muscle car” o mocy ponad 700KM! To ponad 200KM więcej od „standardowych” wersji tego modelu z silnikami V8. Dzięki olbrzymiej mocy i momencie obrotowym sięgającym prawie 900Nm (dokładnie 881Nm), amerykańska legenda rozpędza się do 100km/h w czasie ok 3.7s robiąc przy tym naprawdę mnóstwo hałasu!

Europejskie auta przyzwyczaiły nas do tego, że możemy pozwolić sobie w nich na relatywnie dużo i szybko przełączyć samochód w najbardziej ekstremalne i sportowe ustawienia. W przypadku Challengera jest inaczej – „Track mode” oznacza tryb, który jedyne rzeczywiste zastosowanie ma właśnie na torze. Hellcat staje się wtedy po prostu zbyt agresywny do jazdy po drogach publicznych! Na tym właśnie polega jego cały urok, jeżdżąc tym autem trzeba cały czas pamiętać o tym, że mamy do czynienia z ponad 700-konnym, prawie 2-tonowym muscle car’em, który ma napęd wyłącznie na tylne koła.

W Hellcacie mamy do dyspozycji bardzo wiele indywidualnych ustawień, m.in.: dwa tryby „mocy” – 500KM i 700KM, dostosowanie czułości kontroli trakcji oraz regulowanie „twardości” zawieszenia. Inżynierowie pomyśleli również o kwestii odpowiedniego wykorzystania mocy podczas procedury startu, dzięki czemu Challenger wbrew pozorom sprawnie katapultuje się do przodu. Dodge poradzi sobie jednak także w dłuższej trasie, zapewniając przyjemne warunki do podróżowania dzięki m.in. wygodnym, skórzanym fotelom oraz świetnie brzmiącym systemem audio marki Harman Kardon. Z charakterem auta dobrze współgra również 8-biegowa skrzynia ZF, którą znamy z wielu modeli BMW. W Hellcacie poprawiono także prowadzenie względem słabszych wersji z silnikami V8.

Dodge Challenger Hellcat jest autem wyjątkowo rzadkim w Europie, ze względu na obowiązujące u nas normy emisji spalin czy kwestii czysto racjonalnych, takich jak spory apetyt na paliwo czy rozmiary pojazdu. Zapewni nam on jednak więcej wrażeń od niejednego europejskiego sportowego samochodu za sprawą świetnego dźwięku oraz ogromnej mocy przenoszonej wyłącznie na tylną oś. Challenger dostarczy nam mnóstwa adrenaliny, a dopóki nie przełączymy go w tryb torowy, kontrola trakcji pomoże w podbramkowych sytuacjach.

Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych umożliwia wynajem tego egzemplarza. Nie czekaj sprawdź terminy i wynajmij online.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba1100 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby900 zł/doba
4 – 6 dób800 zł/doba
7 – 13 dób550 zł/doba
14 – 29 dób500 zł/doba
Miesiąc 11 000 zł

Specyfikacja

Dodge Challenger Hellcat

Specyfikacja
Moc707 KM
0-1003,7 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik6.2L HEMI

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,5 zł brutto. 
Zarezerwuj!