Wynajem Ford Mustang GT V8

 

Najnowszy Ford Mustang posiada sześć trybów jazdy, normalny, sportowy, sportowy, tryb na tor wyścigowy, tryb indywidualny i opcje przeznaczoną do jazdy przy złych warunkach pogodowych. Ta ostatnia jest bardzo przydatna zwłaszcza w zimie, ponieważ samochód przy tylnym napędzie i masie która skumulowana jest głównie z przodu przy niewielkim dociśnięciu pedału gazu lubi zatańczyć.

Ford Mustang VI to najbardziej zaawansowana technicznie generacja w historii. Układ kierowniczy jest precyzyjny, dodatkowo egzemplarz wyposażono w adaptacyjne zawieszenie MagneRide. Ford jak przystało na samochód tej wielkości gładko pokonuje nierówności nie przysparzając kierowcy dyskomfortu. Mustang GT przy spokojnej jeździe sprawia wrażenie ociężałego i topornego, ale gdy zmienimy tryb jazdy Mustang dzięki dużej mocy, możliwości wysokiego wkręcania na obroty i świetnym hamulcom zmienia swoje dotychczasowe oblicze.

Cylindersi jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów sportowych oferuje wynajem aut, bez konieczności wpłacana kaucji. Sprawdź pozostałe dostępne modele.

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (3 000 zł)
1 doba800 zł – 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby750 zł / doba
4 – 6 dób700 zł / doba
7 – 13 dób 600 zł / doba
14 – 29 dób500 zł / doba
Miesiąc9 000 zł

Specyfikacja samochodu Ford Mustang GT V8

Specyfikacja
Moc450 KM
0-1004,3 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik5.0 V8