Wynajem Jeep Grand Cherokee SRT8

Takich samochodów zaczyna na rynku zdecydowanie brakować.
W czasach, kiedy najważniejsze cechy w aucie to jego praktyczność, niskie spalanie oraz spełnianie wyśrubowanych norm emisji spalin, Grand Cherokee SRT stawia wyłącznie na dostarczanie emocji zarówno kierowcy jak i pasażerom.
Nie dajcie się jednak zwieść pozorom – pomimo swoich rozmiarów i sporej masy, potrafi pozytywnie zaskoczyć nie tylko na prostej drodze!

Jeep Grand Cherokee SRT to idealna propozycja na dłuższy wypad za miasto w kilka osób.  Zbiornik paliwa pomieści imponujące 93 litry, co pozwoli wybrać się w dłuższą trasę bez konieczności tankowania (oczywiście lepiej nie liczyć na niskie zużycie paliwa, ale na trasie SRT potrafi osiągnąć przyzwoite 11L!).
Pod wieloma względami obecna generacja stała się lepsza od swojego poprzednika – w dużej mierze dzięki wprowadzeniu 8-stopniowej automatycznej skrzyni biegów, która wyjątkowo dobrze radzi sobie z mocą SRT. 486KM i pojemność silnika 6.4 zadowoli każdego.

Jeep jest niezaprzeczalnie autem pełnym sprzeczności, o których warto się przekonać korzystając z naszej oferty.
Ciężko znaleźć na rynku podobny samochód – szczególnie, że Jeep oferuje sportowe osiągi, w cenie zdecydowanie atrakcyjniejszej od konkurencji! 

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (5 000 zł)
1 doba900 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby750 zł / doba
4 – 6 dób650 zł / doba
7 – 13 dób 550 zł / doba
14 – 29 dób500 zł / doba
Miesiąc10 000 zł

Specyfikacja samochodu Jeep Grand Cherokee SRT8

Specyfikacja
Moc468 KM
0-1005,0 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik6.4L, wolnossące V8 Hemi