Wynajem Mercedes AMG CLA45 Shooting Brake

Mercedes CLA45 AMG Shooting Brake to jedyna w swoim rodzaju propozycja.
Łączy świetne osiągi „zwykłego” A45, praktyczność wersji kombi oraz dzięki ściętej linii dachu doskonały wygląd. Jeżeli mielibyśmy wybierać pomiędzy zwykłym hatchbackiem, sedanem, a odmianą shooting brake, zdecydowanie skłaniamy się ku tej ostatniej!

Historia lubi się powtarzać – generacja po generacji, klasa A w wersji AMG cały czas legitymuje się najmocniejszym na świecie 2-litrowym silnikiem. Tak było już od roku 2013, kiedy Mercedes pokazał swoje najmniejsze auto w odmianie AMG z silnikiem o mocy 360 koni. Nasz egzemplarz wyszedł jednak już po 2015 roku, podczas którego dokonano modyfikacji silnika do 381KM oraz 475 Nm! Przy okazji poprawiono również 7-biegową skrzynię automatyczną DCT. Mercedes przyzwyczaił nas też już do świetnie brzmiących wydechów – wersja CLA 45 nie jest wyjątkiem. Dzięki wyposażeniu naszego egzemplarza w opcjonalny, sportowy wydech, samochód bardzo przyjemnie strzela podczas redukcji biegów.

Kolejną zaletą wersji shooting brake jest delikatnie zmienione zawieszenie względem wersji hatchback. Shooting brake gwarantuje lepszy komfort podróżowania od mniej praktycznej odmiany. Przy okazji – jest tylko 0,1 sekundy od niej wolniejszy w sprincie do 100km/h! Nasz egzemplarz cechuje się również bogatym wyposażeniem dodatkowym – znajdziemy w nim m.in. szyberdach, elektryczne fotele z pamięcią ustawień czy elektryczną klapę bagażnika.

CLA AMG w wersji shooting brake to wciąż nowocześnie wyglądająca propozycja, zapewniająca doskonałe osiągi. Do dnia dzisiejszego nie znajdziemy na rynku żadnej konkurencji w tym segmencie. Shooting brake jest jedyny w swoim rodzaju, szczególnie w wersji AMG. Niezależnie czy szukacie auta na dłuższy wyjazd, czy na szybką przejażdżkę po zakrętach, najmniejszy przedstawiciel AMG spełni wszystkie Wasze potrzeby.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba700 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby650 zł/doba
4 – 6 dób600 zł/doba
7 – 13 dób500 zł/doba
14 – 29 dób400 zł/doba
Miesiąc 9 000 zł

Specyfikacja

Specyfikacja
Moc381 KM
0-1004,3 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4 – 4 Matic
Silnik2.0 benzyna

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2 zł brutto.

Zarezerwuj!