Wynajem Audi RSQ8

Audi RS Q8 to bliźniacza konstrukcja Lamborghini Urus. Nic więc w tym dziwnego jak wiele osób porównuje ze sobą obydwie propozycje. Oba modele mają wspólny silnik, zawieszenie i elementy konstrukcyjne. Różnią się za to ceną – i to zdecydowanie bo Lamborghini jest mniej więcej dwa razy droższe od Audi. Czy to oznacza, że RS Q8 oferuje dwa razy mniej emocji? Zdecydowanie nie, a w niektórych warunkach jest nawet lepsze!

Za pionującą dynamikę odpowiada 4-litrowy silnik V8 biturbo o mocy 600KM i o momencie obrotowym wynoszącym aż 800Nm! RS Q8 przyśpiesza katalogowo w 3.8s do 100km/h, jednak niezależne pomiary wykazywały nawet 3.6s. Jak na SUV-a jest to niesamowity wynik. Nie bez powodu RS Q8 przed dłuższy czas obejmowało tytuł najszybszego SUV-a na torze Nurburgring (7:42 min – to szybciej niż pierwsza generacja R8).

Oczywiście na takie osiągnięcie wpływ miał nie tylko silnik. To również zasługa m.in. systemu aktywnej stabilizacji przechyłów, sportowego mechanizmu różnicowego czy skrętnej tylnej osi. Dwie pierwsze opcje wchodzą w skład „pakietu dynamicznej jazdy”. Tylną skrętną oś dostajemy już w standardzie. W standardzie otrzymujemy również 22 calowe felgi, jednak nasz egzemplarz jest wyposażony w aż 23 calowe! Przyjemności z jazdy dodaje z kolei sportowy układ wydechowy RS. Co ciekawe (i również przyjemne), flagowy SUV Audi potrafi przenieść nawet do 85% momentu na tylną oś.

Audi RS Q8 to nie tylko auto o świetnych sportowych właściwościach. Sprawdzi się również jako komfortowy samochód do codziennych zadań czy dłuższych tras. W standardzie otrzymujemy pneumatyczne zawieszenie, a w naszym egzemplarzu znajdziemy dodatkowo wentylowane skórzane fotele sportowe RS, dźwiękoszczelną przednią szybę czy komfortowe domykanie drzwi. O bezpieczną i komfortową jazdę nocą zadbają z kolei reflektory przednie HD MatrixLED.

Audi RS Q8 zapewnia zbliżone osiągi (i lepszy komfort) od droższego Urus’a w zdecydowanie niższej cenie. W parze z osiągami idzie również odpowiedni wygląd zewnętrzny. Audi Q8 już w „cywilnych” wersjach wygląda zadziornie. Wersja „RS” prezentuje się jeszcze agresywniej, szczególnie z dodatkami w postaci pakietu optycznej czerni w połączeniu z pakietem stylistycznym RS z akcentami w kolorze czerwonymi. Opcjonalne czerwone zaciski świetnie kontrastują z czarnym nadwoziem.

To jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji w naszej ofercie, która zaskoczy doskonałym prowadzeniem, piorunującymi osiągami i nowoczesnym wnętrzem.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM Z KAUCJĄ (10000 ZŁ)
1 doba 2800 zł/doba
2 – 3 doby 2400 zł/doba
4 – 6 dób 1950 zł/doba
7 – 13 dób 1450 zł/doba
14 – 29 dób 1100 zł/doba
Miesiąc 28 000 zł

Specyfikacja Audi RSQ8

Specyfikacja
Moc600 KM
0-1003,8 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik4.0L V8

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 6,50 zł brutto. 
Zarezerwuj!