Wynajem BMW 730d

BMW Serii 7 rywalizuje z takimi autami jak Mercedes Klasy S, Audi A8, Lexus LS oraz Jaguar XJ. Wyróżnia się na tle konkurencji największym nastawieniem na przyjemność z prowadzenia. Nie zapomina przy tym jednak o najważniejszym atrybucie aut luksusowych czyli o komforcie podróżowania.

Autami tej klasy podróżuje się głównie na dłuższych trasach, podczas których najlepiej sprawdzi się silnik wysokoprężny (w który wyposażony jest nasz egzemplarz). Wersja 730D o mocy 265KM zapewnia przyśpieszenie poniżej 6 sekund do 100km/h, świetną elastyczność oraz wyjątkowo niskie spalanie. Napęd na cztery koła xDrive zapewnia z kolei doskonałą przyczepność i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

W standardzie otrzymujemy adaptacyjne zawieszenie oraz 8-stopniową skrzynię automatyczną Steptronic, która tworzy świetny duet z 3-litrową jednostką. Nowa Seria 7 otrzymała również większą ilość materiału wygłuszającego niż poprzednik, co pozytywnie wpłynęło na komfort akustyczny podczas jazdy. Użytkowanie auta ułatwi nam również nowy system rozpoznawania mowy, dzięki któremu ustawimy żądaną temperaturę, czy nastawimy nawigację, bez problemu też wydamy wiele innych poleceń. Ciekawym rozwiązaniem jest również obsługa za pomocą gestów, która pozwala na m.in. regulację głośności, zmianę stacji radiowej czy potwierdzenie wybrania danej pozycji z menu iDrive. Podczas manewrów w ciasnych miejscach pomoże nam kamera 360 stopni oraz asystent parkowania –  jest to bardzo pomocna przy tak długim aucie (ponad pięć metrów długości).

BMW Serii 7 jest ciekawą alternatywą dla innych niemieckich limuzyn. Jej mocną stroną jest z pewnością połączenie świetnej jednostki napędowej z bardzo precyzyjnie działającą skrzynią biegów. Wyróżnia się również lepszym wykończeniem wnętrza (co przy autach tej klasy jest wyjątkowo ważne). Opisując BMW Serii 7 trudno nie wspomnieć o masywnym grillu – czy nie pasuje on jednak idealnie do tak potężnej limuzyny, wpasowując się przy tym w całość konstrukcji?

Zapraszamy od wynajmu BMW 730d z kaucją lub bez w Warszawie lub w innych miastach z całej Polski.

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (5 000 zł)
1 doba1 050 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby850 zł / doba
4 – 6 dób750 zł / doba
7 – 13 dób 500 zł / doba
14 – 29 dób450 zł / doba
Miesiąc12 500 zł

Specyfikacja

BMW 730d

Specyfikacja
Moc265 KM
0-1005,8 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik3.0L

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,5 zł brutto. 
Zarezerwuj!