Wynajem BMW M5

BMW M5 o oznaczeniu F90 stało się autem zdecydowanie bardziej wszechstronnym. W głównej mierze jest to zasługa obecnego po raz pierwszy na pokładzie napędu na cztery koła. Czy to oznacza, że M5 straciło swoją duszę i zerwało z tradycją? W żadnym wypadku! Auto ma zdecydowanie tylnonapędową charakterystykę, a w każdym momencie, napęd na przód można odłączyć..

Nie powinniśmy jednak robić tego od razu.
BMW M5 w liczbach to: 600KM, 750Nm i 3.0 s do 100km/h. Przyśpieszenia w tym sporym, sportowym sedanie są na poziomie Porsche 911 Turbo S. Do uzyskania takich wyników, napęd na cztery koła jest niezbędny. Do wyboru mamy trzy rodzaje napędu. Jak zawsze w modelach M mamy możliwość dostosowania pod siebie: pracy silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu kierowniczego oraz wydechu (nasz egzemplarz posiada opcjonalny, sportowy układ wydechowy). Oczywiście wszystko możemy wybierać niezależnie, a swoje ulubione konfiguracje zapisać pod przyciskami „M1” i M2”.

Nasz egzemplarz posiada również hamulce karbonowo-ceramiczne M, dzięki którym ponad 1,9 tonowa konstrukcja zatrzymuje się bardzo skutecznie. Samochód zdecydowanie nie należy do najlżejszych aut na rynku, „schudł’ jednak w porównaniu do swojego poprzednika o 15kg. Nie jest to wynik imponujący – trzeba przy tym jednak pamiętać o tym, że poprzednia generacja nie posiadała napędu na wszystkie koła. Biorąc to pod uwagę, jest to godne podziwu, że inżynierom mimo wszystko udało się obniżyć masę pojazdu.

BMW M5 stało się samochodem, które spełni się w każdym zadaniu. Gwarantuje dużo miejsca w środku, bardzo bogate wyposażenie, niesamowite osiągi, bardzo wysoki komfort podróżowania i bezpieczeństwo. Stało się konkurencyjną propozycją dla osób preferujących napęd na cztery koła i wybierających Audi (Quattro) lub Mercedesa (4-Matic). Nie straciło zarazem typowego dla BMW pazura, zachowując swoje najlepsze cechy, które czynią model M5 od wielu lat samochodem kultowym.

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (20 000 zł)
1 doba1 800 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby1 600 zł / doba
4 – 6 dób1 400 zł / doba
7 – 13 dób 1 150 zł / doba
14 – 29 dób850 zł / doba
Miesiąc18 000 zł

Specyfikacja samochodu BMW M5

Specyfikacja
Moc600 KM
0-1003,0 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik4.4 V8