Wynajem BMW M5 Competition

BMW M5 o oznaczeniu F90 stało się autem zdecydowanie bardziej wszechstronnym. W głównej mierze jest to zasługa obecnego po raz pierwszy na pokładzie napędu na cztery koła. Czy to oznacza, że M5 straciło swoją duszę i zerwało z tradycją? W żadnym wypadku! Auto ma zdecydowanie tylnonapędową charakterystykę, a w każdym momencie, napęd na przód można odłączyć… Nie powinniśmy jednak robić w pierwszych dniach zapoznawania się z pojazdem 🙂

BMW M5 Competition w liczbach to: 625KM, 750Nm i 3.3 s do 100km/h. Przyśpieszenia w tym sporym, sportowym sedanie są na poziomie bliskim Porsche 911 Turbo S. Do uzyskania takich wyników, napęd na cztery koła jest niezbędny. Do wyboru mamy trzy rodzaje napędu. Jak zawsze w modelach M mamy możliwość dostosowania pod siebie: pracy silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu kierowniczego oraz wydechu (nasz egzemplarz posiada opcjonalny, sportowy układ wydechowy). Oczywiście wszystko możemy wybierać niezależnie, a swoje ulubione konfiguracje zapisać pod przyciskami „M1” i M2”.

Nasz egzemplarz to wersja poliftingowa, którą poznamy przede wszystkim po zmianach z przodu pojazdu oraz nowych lampach z tyłu z efektem 3D. Auto wygląda bardziej agresywnie dzięki m.in. zmienionym kształcie przednich reflektorów oraz większym wlotom powietrza, które zapewniają skuteczniejsze chłodzenie silnika. We wnętrzu znajdziemy zaktualizowany system multimedialny, który obsługuje bezprzewodowo Android Auto i Apple Car Play. Co więcej, nasza konfiguracja obejmuje pakiet „Competition”, który zwiększa moc o 25KM, w standardzie zapewnia sportowy układ wydechowy oraz zapewnia bardziej precyzyjny układ kierowniczy, dzięki m.in. sztywniejszym poduszkom silnika.

BMW M5 stało się samochodem, które spełni się w każdym zadaniu. Gwarantuje dużo miejsca w środku, bardzo bogate wyposażenie, niesamowite osiągi, wysoki komfort podróżowania i bezpieczeństwo. Stało się konkurencyjną propozycją dla osób preferujących napęd na cztery koła i wybierających Audi (Quattro) lub Mercedesa (4-Matic). Nie straciło zarazem typowego dla BMW pazura, zachowując swoje najlepsze cechy, które czynią model M5 od wielu lat samochodem kultowym.

Cennik

OKRES NAJMUWYNAJEM Z KAUCJĄ
(10000 ZŁ)
 
1 doba2000 zł/doba 
2 – 3 doby1850 zł/doba
4 – 6 dób1550 zł/doba
7 – 13 dób1250 zł/doba
14 – 29 dób900 zł/doba
Miesiąc22000 zł        

Specyfikacja samochodu BMW M5 Competition

Specyfikacja
Moc625 KM
0-1003,3 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik4.4L V8

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 5,00 zł brutto. 
Zarezerwuj!