Wynajem Chevrolet Camaro SS Cabrio

Genezą powstania tego modelu była chęć stworzenia konkurencyjnej konstrukcji przez Chevroleta dla kultowego Forda Mustanga GT. Pojedynek między tymi modelami trwa do dzisiaj. Chevrolet Camaro SS to typowo amerykański samochód tej klasy, z ponad 6-litrowym ogromnym silnikiem, napędem na tylną oś i aż 455 końmi mechanicznymi pod maską.

Chevrolet przy obecnej generacji Camaro dokonał olbrzymiego postępu. Typowo amerykańskie cechy pozostały – ale tylko te najlepsze, takie jak potężny silnik, brzmienie wydechu oraz masywna stylistyka. Auto prowadzi się doskonale i sprawdzi się nawet przy naprawdę szybkiej jeździe. Ośmiostopniowa skrzynia sprawnie zmienia biegi, a charakterystykę auta możemy dopasować dzięki różnym trybom i indywidualnym ustawieniom.
Wykonanie wnętrza pojazdu znajduje się na zupełnie innym, wyższym poziomie w porównaniu do poprzedniej generacji. Pod tym względem jest zdecydowanie bardziej europejsko.

W trasie Camaro SS zaskakuje nie tylko świetnym wygłuszeniem i komfortem jazdy. Dzięki systemowi czterech odłączanych cylindrów, w trasie Camaro SS potrafi spalić naprawdę zaskakująco rozsądne ilości paliwa! Podróż umilą również wentylowane oraz podgrzewane fotele czy systemy takie jak Apple CarPlay i Android Auto. Wersja cabrio zapewnia jeszcze lepsze doznania akustyczne (z oczywistych względów), co przekłada się na jeszcze więcej przyjemności z jazdy!

Chevrolet Camaro SS jest stworzony dla miłośników ryczących V-ósemek, które swoją mocą i osiągami udowadniają, że nie bez powodu to pojazdy marzeń wielu miłośników motoryzacji. Chevrolet Camaro to sportowy samochód, który przyciąga widok niejednego przechodnia nie tylko wyglądem, ale również brzmieniem silnika. Nasz egzemplarz w szczególności wzbudza respekt swoją wszechobecną czernią. Ten samochód zapewni Ci niezapomniane wrażenia i sporą dawkę adrenaliny podczas jazdy. Jeżeli jesteś miłośnikiem Forda Mustanga, koniecznie sprawdź również jego najbliższego rywala jakim jest Chevrolet Camaro!

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(3000 ZŁ)
1 doba 800 zł/doba -15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby 750 zł/doba
4 – 6 dób 700 zł/doba
7 – 13 dób 600 zł/doba
14 – 29 dób 500 zł/doba
Miesiąc 9 000 zł

Specyfikacja samochodu Chevrolet Camaro SS Cabrio

Specyfikacja
Moc455 KM
0-1004,0 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik6.2 V8

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2 zł brutto.

Zarezerwuj!