Wynajem Ford Focus RS

Mały agresywny samochód, który elektryzuje świat kompaktów. Auto dysponujące ogromną mocą i niedużą wagą własną.  Gwarantuje to zastrzyk adrenaliny i mnóstwo dobrej zabawy.

Ford Focus RS nie bez powodu został okrzyknięty przez magazyn Top Gear królem Hot Hatchy, posiada precyzyjnie dostosowane zawieszenie, dużą moc oraz coś czego brakuje konkurentom czyli manualną skrzynie biegów, która w dzisiejszych czasach jest już rzadkością.

Ford Focus RS wyposażony został w cztery tryby jazdy, normalny, sportowy, torowy oraz drift. Po włączeniu tego pierwszego możemy swobodnie i komfortowo poruszać się po wyboistych szlakach, następne dwa tryby są już zupełnie odmienne, Focus RS staje się twardym i bezkompromisowym Hot Hatchem w którym dzięki napędowi na cztery koła mamy wrażenie że żaden zakręt nam nie zagrozi. Ostatnim z dostępnych trybów jest drift, czyli odważne posunięcie marki która wychodzi z możliwością spróbowania swoich sił w poślizgu dla przeciętnego kierowcy.

Wygląd samochodu jest bardzo adekwatny do jego charakterystyki, dynamiczny, sportowy i przykuwający wzrok. Dużym atutem powyższego egzemplarza jest dedykowany kolor Nitro Blue który podkreśla sportową sylwetkę Focusa RS.

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (2 500 zł)
1 doba800 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby600 zł / doba
4 – 6 dób450 zł / doba
7 – 13 dób 400 zł / doba
14 – 29 dób300 zł / doba
Miesiąc7 500 zł

Specyfikacja samochodu Ford Focus RS

Specyfikacja
Moc350 KM
0-1004,7 s
SkrzyniaManualna
Napęd4×4
Silnik2.3 Ecoboost
Zarazerwuj!