Wynajem Mercedes-Benz S500

Rozmawiając o segmencie limuzyn, pierwszy samochód o którym myślimy, to właśnie Mercedes Klasy S. Prekursor segmentu aut luksusowych oraz wielu rozwiązań z zakresu techniki oraz bezpieczeństwa jazdy. Symbol sukcesu, luksusu i komfortu. W naszej wersji również… całkiem imponujących osiągów.

Oferowana przez nas S klasa, oprócz doskonałych parametrów, wyróżnia się również bogatym wyposażeniem. To między innymi wentylowane przednie fotele z masażem, nagłośnienie Burmester, panoramiczny szklany dach czy dociąganie drzwi. Z tyłu znajdziemy dwa oddzielne, podgrzewane oraz wentylowane fotele z pamięcią ustawień.

Niektórzy twierdzą, że wersja S500 pasuje do topowej limuzyny Mercedesa bardziej niż wersja S63 AMG. I nic w tym dziwnego – silnik pracuje bardzo kulturalnie i nawet podczas wyższych prędkości, (to również zasługa dodatkowo wygłuszonych szyb) komfort akustyczny jest na najwyższym poziomie.
Nie doświadczymy tutaj donośnego bulgotu czy strzałów z wydechu znanego z S63, towarzyszy nam jedynie w tle przyjemny pomruk potężnego V8.
O odpowiednią dynamikę w każdym zakresie prędkości zadba 700Nm oraz 9-biegowa, automatyczna skrzynia biegów. Napęd na cztery koła 4Matic, zadba z kolei o nasze bezpieczeństwo.

Mercedes-Benz S500 spełni się doskonale w wielu sytuacjach. Bez wątpienia jednak najlepiej czuje się podczas pokonywania dłuższych tras. Przemierzanie kolejnych kilometrów w tym aucie to czysta przyjemność.
Nawet po naprawdę długiej podróży wyjdziemy z samochodu wypoczęci.
S klasa pozytywnie zaskakuje również podczas jazdy po mieście – jest bardziej zwrotna niż można by przypuszczać biorąc pod uwagę rozmiary pojazdu. Dzięki temu, użytkowanie auta jako „daily”, nawet w warunkach miejskich, nie przysparza problemów. Co więcej, podczas manewrowania w ciasnych miejscach, pomogą nam obecne na pokładzie kamery 360 stopni.
Na rynku motoryzacyjnym znajdziemy coraz więcej propozycji luksusowych modeli od różnych marek, jednak to wciąż Mercedes Klasy S, jest tą najbardziej rozpoznawalną i cenioną na całym świecie.

Cennik 

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (5 000 zł)
1 doba1 500 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby1 300 zł / doba
4 – 6 dób1 100 zł / doba
7 – 13 dób 900 zł / doba
14 – 29 dób700 zł / doba
Miesiąc15 500 zł

Specyfikacja

Specyfikacja
Moc456 KM
0-1004,4 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4 – 4 Matic
Silnik4.7L V8 Turbo