Wynajem Mercedes E220D 4-Matic

Sylwetka E klasy generacji W213 w wersji poliftowej, stała się bardziej „smukła” i nowoczesna, szczególnie w wersji z pakietem AMG. Samochód zachował jednak typową dla siebie elegancję i komfort podróżowania, wciąż wyróżniając się na tym tle pośród mocnej konkurencji – BMW Serii 5 i Audi A6.

 Trudno nie zacząć opisu najnowszej E klasy od technologii użytych na jej pokładzie. Seryjnie dostajemy m.in. dwa ekrany o przekątnej 10’5 cala (a w naszym egzemplarzu dzięki opcji „widescreen cockpit” nawet 12’3 cala). Dzięki tej opcji mamy wrażenie posiadania jednego, wyjątkowo długiego ekranu, co wygląda bardzo efektownie. Do niedawna nowość, czyli system obsługi głosowej MBUX, w E klasie występuje oczywiście w standardzie i umożliwia sprawną obsługę głosową. Na pokładzie znajdziemy również wiele asystentów wspomagających podróżowanie autem oraz oświetlenie ambiente, które uprzyjemnia nocną jazdę samochodem. Co ważne, mimo wielu technologicznych „nowinek”, Mercedes nie przeprojektował na nowo całego wnętrza. Wciąż znajdziemy tutaj klasyczny panel z prawdziwymi, fizycznymi przyciskami do sterowania klimatyzacją. E220 z naszej oferty jest wyposażona w napęd 4-Matic, który zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo jazdy, szczególnie w gorszych warunkach. 

Mercedes E220D 4-Matic to idealna propozycja na pokonywanie dłuższych podróży w komfortowych warunkach. Mercedes jest doskonale wyciszony i skutecznie izoluje pasażerów od otoczenia. Dzięki wyposażeniu go w wiele rozbudowanych asystentów gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wysokoprężny silnik gwarantuje dobrą dynamikę i wyjątkowo niskie spalanie. To idealne rozwiązanie, dla każdego potrzebującego komfortowego, uniwersalnego i reprezentacyjnego samochodu.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ (5000 ZŁ)
1 doba 650 zł/doba -15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby 550 zł/doba
4 – 6 dób 450 zł/doba
7 – 13 dób 350 zł/doba
14 – 29 dób 300 zł/doba
Miesiąc 7000 zł

Specyfikacja samochodu Mercedes E220D 4-Matic

Specyfikacja
Moc194 KM
0-1007,6 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4
Silnik2.0L

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 1,50 zł brutto. 
Zarezerwuj!