Wynajem Porsche Macan GTS

Porsche Macan GTS – w tej wersji to bardziej samochód sportowy czy rodzinny? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ale według nas doskonale łączy obydwa światy. Co więcej, obecnie, jest to najmocniejszy Macan w palecie Porsche, a jego moc względem wersji przed liftingiem wzrosła aż o 60KM. 

GTS czyli Gran Turismo Sport w nomenklaturze Porsche, oznacza wersję nastawioną na dostarczanie kierowcy jak największej ilości wrażeń. Nie inaczej jest w przypadku Macana GTS. Chociaż każde Porsche, w tym podstawowy Macan stawia sobie na cel jak najlepsze osiągi i precyzję prowadzenia, Macan GTS w porównaniu do standardowej wersji, stanowi ogromny przeskok. Dla wielu jest to najlepiej prowadzący się SUV dostępny na rynku, często porównywany z Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio czy BMW X3 M Competition

Nasz egzemplarz to wersja po drugim liftingu. Poprawiono delikatnie wygląd zewnętrzny, ale największa zmiana nastąpiła we wnętrzu pojazdu. Klasyczne przyciski na konsoli środkowej zastąpiono panelem dotykowym. Kierownica teraz jest identyczna jak w modelu 911. Dokonano również zmian w podwoziu i układzie kierowniczym, co przekłada się na lepsze prowadzenie. Seryjnie w wersji GTS dostajemy obecnie pneumatyczne zawieszenie, które zostało dodatkowo obniżone i usztywnione. Nasz Macan został doposażony o wiele pożądanych dodatków, takich jak: dach panoramiczny, Porsche Torque Vectoring Plus (zmienny rozkład momentu obrotowego pomiędzy tylnymi kołami), pakiet Sport Chrono, adaptacyjne fotele sportowe z 18-kierunkową regulacją, podgrzewaniem i wentylacją czy nagłośnienie BOSE® Surround Sound System. Ciekawostką jest również opcjonalny, elektrycznie rozkładany hak holowniczy. 

Porsche Macan w wersji GTS stał się obecnie najmocniejszym przedstawicielem tego modelu. Podniesienie mocy, usztywnienie zawieszenia i dopracowanie układu kierowniczego sprawia, że GTS przekona do siebie nawet osoby, które nie są zwolennikami sportowych SUV-ów. Macan urzeka swoją precyzją prowadzenia, a podczas szybkiej jazdy, czujemy się w nim jak w prawdziwie sportowym aucie. Przy tym wszystkim nie zatracił praktycznych cech, rodzinnego auta.

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba 1 200 zł/doba -15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby 1 000 zł/doba
4 – 6 dób 850 zł/doba
7 – 13 dób 700 zł/doba
14 – 29 dób 600 zł/doba
Miesiąc 12 000 zł

Specyfikacja samochodu Porsche Macan GTS

Specyfikacja
Moc440 KM
0-1004,3 s
SkrzyniaAutomatyczna PDK
Napęd4×4
Silnik2.9L V6

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2,60 zł brutto. 
Zarezerwuj!