Wynajem Ford Mustang GT 5.0 V8 - Lucid Red

Najnowsza generacja Forda Mustanga to kolejna ewolucja kultowego modelu produkowanego od 1964 roku. Ford przy tworzeniu najnowszego wcielenia Mustanga skupił się na poprawieniu najistotniejszych elementów, takich jak prowadzenie, zawieszenie czy wnętrze pojazdu. Było to kluczowe dla pozyskania dodatkowych klientów z Europy, którzy kierują się często innymi kryteriami niż kierowcy ze Stanów. Niewątpliwie producent zrealizował swój cel. Mustang został najlepiej sprzedającym się samochodem sportowym w Europie.

Lifting samochodu przeprowadzony w 2018 roku objął zmiany stylistyczne w postaci modyfikacji przedniego oraz  tylnego zderzaka. Charakterystyczną różnicą są również końcówki układu wydechowego (wcześniej dwie, obecnie cztery). We wnętrzu w miejscu analogowych zegarów znajdziemy wyświetlacz o przekątnej 12 cali. Poprawiła się również jakość wykończenia. Moc pojazdu wzrosła z 421KM do 450 KM. Wyróżnikiem naszych egzemplarz jest z kolei opcjonalne zawieszenie „MagneRide”, które może pracować w kilku trybach jazdy, pozytywnie wpływając na komfort oraz prowadzenie pojazdu.

Ford Mustang od zawsze był autem typu „GT”, stworzonym do pokonywania dłuższych tras. Zgodnie z tą ideą, każdy z naszych Mustangów posiada komfortowe fotele z podgrzewaniem oraz wentylacją. Opisywany egzemplarz doposażony jest również w pakiet na 55-lecie produkcji Mustanga. Jego wyróżnikami jest m.in. wykończenie wnętrza elementami z karbonu. Specjalny, opcjonalny lakier „Lucid Red” (wcześniej występujący pod nazwą Ruby Red) świetnie współgra z czarnymi felgami. W naszym egzemplarzu zdecydowaliśmy się na 10-stopniową skrzynię biegów, która doskonale pasuje do charakterystyki auta. Chociaż nie jest to w tym samochodzie najistotniejsze, warto wspomnieć, że dzięki utrzymywaniu wyjątkowo niskich obrotów nawet przy wyższych prędkościach, Mustang potrafi spalić zaskakująco mało paliwa podczas dłuższych tras.

Ford Mustang to ikona motoryzacji, która w swoim najnowszym wcieleniu znacznie poprawiła aspekty, które na europejskim rynku są bardzo istotne. Nie straciła przy tym swojej amerykańskiej „duszy”, a zyskała na nowoczesności. To wciąż genialne GT z potężnym V8 i świetnym, aktywnym wydechem (zdecydowanie lepszym niż w wersji przedliftowej – co w dobie coraz ostrzejszych norm zdarza się coraz rzadziej). Przejażdżka legendą jest na liście marzeń większości miłośników motoryzacji. Warto ją także porównać z konkurencyjnymi modelami, takimi jak Chevrolet Camaro czy Dodge Challenger, które również znajdują się w naszej ofercie.

W ofercie posiadamy również:

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(3000 ZŁ)
1 doba800 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby750 zł/doba
4 – 6 dób700 zł/doba
7 – 13 dób600 zł/doba
14 – 29 dób500 zł/doba
Miesiąc 9 000 zł

Specyfikacja samochodu Ford Mustang GT V8

Specyfikacja
Moc450 KM
0-1004,3 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik5.0 V8

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2 zł brutto.

Zarezerwuj!