Wynajem Mercedes AMG A35

Nowa klasa A jest wyznacznikiem nowoczesnego auta kompaktowego.
W wersji AMG A35, łączy wszystkie pożądane cechy hot-hatch’a, który ma spełniać się równie dobrze jako „daily”, czyli jako auto sportowe i na co dzień.
Samochód prezentuje się znakomicie i wyjątkowo muskularnie. Nie możemy mu odmówić również sportowego uroku, szczególnie ze wszystkimi dodatkami, takimi jak tylny spoiler, lśniący dyfuzor oraz podwójny układ wydechowy.
Najmniejszy przedstawiciel AMG to konkurent takich aut jak Golf R, Audi S3 oraz BMW M135i. 

Mercedes-AMG A35 odróżnia się od swoich rywali. Rzuca się w oczy bardziej od konkurencji, zarówno na zewnątrz pojazdu jak i w środku. W kokpicie zwracają na siebie uwagę dwa duże ekrany, dzięki którym sterujemy całym autem.
System multimedialny MBUX oferuje również dosyć zaawansowaną obsługę sterowania głosowego. Tym razem nie musimy stosować wyuczonych formułek, system rozpoznaje różnego typu polecenia oraz pytania.
„Najsłabsza” odmiana A klasy w wersji AMG ma wyjątkowo uniwersalny charakter. W trybie „comfort” to świetne i komfortowe auto na co dzień. Jednak po przełączeniu w „sport+” poczujemy czym naprawdę różni się od „cywilnych” wersji..

A klasa AMG w swojej „podstawowej” wersji jest równie szybka, co poprzednia generacja A45 (sprzed liftingu). Co więcej, prowadzi się pewniej, dzięki „inteligentniejszemu” napędowi 4×4. Układ kierowniczy ze zmiennym przełożeniem pracuje w sposób precyzyjny oraz naturalny, dzięki czemu kierowca doskonale przewiduje zachowanie pojazdu na drodze.

To auto dla tych, którzy chcą szybkiego, dopracowanego i wyjątkowo nowoczesnego hot-hatch’a.
Podsumowując, lubicie najnowsze gadżety, a posiadanie dla Was najbardziej zaawansowanego sprzętu na rynku jest dla Was koniecznością? A przy tym uwielbiacie szybką jazdą samochodem? Mercedes –AMG A35 jest właśnie dla Was!

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(5000 ZŁ)
1 doba700 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby650 zł/doba
4 – 6 dób600 zł/doba
7 – 13 dób500 zł/doba
14 – 29 dób400 zł/doba
Miesiąc 9 000 zł

Specyfikacja samochodu Mercedes-AMG A35

Specyfikacja
Moc306 KM
0-1004,7 s
SkrzyniaAutomatyczna
Napęd4×4 – 4 Matic
Silnik2.0

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 2 zł brutto.

Zarezerwuj!