Wynajem Maserati GranTurismo S

Maserati zaprezentowało model GranTurismo w 2007 roku na targach w Genewie. Od tego czasu auto przeszło kilka większych i mniejszych modernizacji, zachowując jednak przy tym swój pierwotny design i styl. Mimo upływu lat, jest to wciąż najbardziej rozpoznawalny model Maserati, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród fanów motoryzacji i wzbudzającym ciekawość na ulicach.

W GranTurismo oferowane były dwie jednostki napędowe. W podstawowej odmianie było to 4.2 litrowe V8 o mocy 405KM, natomiast w opisywanej wersji S, 4.7 litrowe V8 cechujące się następującymi parametrami – 440KM oraz 490 Nm. Samochód prowadzi się bardzo pewnie, a układ kierowniczy jest wyjątkowo precyzyjny jak na auto tej klasy. Co ciekawe, konstrukcja dzieli wiele podzespołów z innym włoskim przedstawicielem klasy GT – Ferrari 599 GTB. Warto również wspomnieć, że za projekt nadwozia odpowiedzialne było słynne studio projektowe Pininfarina.

Maserati oprócz dobrych osiągów, gwarantuje świetny dźwięk układu wydechowego oraz wysoki komfort użytkowania na dłuższych trasach. Dźwięk silnika dostarcza mnóstwa przyjemności podczas “wkręcania” go na obroty, a zarazem nie męczy podczas odbywania dalekich podróży. Wnętrze jest z kolei bardzo dobrze wykonane oraz doskonale wyciszone. To auto dla prawdziwych koneserów motoryzacji. Na pokładzie GranTurismo nie znajdziemy wszechobecnych ekranów, przodują tutaj analogowe rozwiązania.

Maserati przy konstruowaniu tego eleganckiego, 4-miejscowego auta klasy GT “poszło” w zupełnie inną stronę od konkurencyjnych modeli, takich jak Porsche 911, Lexus LC500 czy produkowane do niedawna BMW M6. Maserati bardziej od poprawiania osiągów, skupiło się na stworzeniu sportowego auta o ekskluzywnym klimacie, które zapewnia kierowcy uczucie prowadzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Dodatkowy czar zapewnia to, że na drogach rzadko kiedy spotkamy drugie GranTurismo.

Cennik

Okres najmuWynajem bez kaucjiWynajem z kaucją (15 000 zł)
1 doba1 900 zł– 15% od cen bez kaucji
2 – 3 doby1 700 zł / doba
4 – 6 dób1 400 zł / doba
7 – 13 dób 1 100 zł / doba
14 – 29 dób700 zł / doba
Miesiąc16 000 zł

Specyfikacja auta Maserati GranTurismo S

Specyfikacja
Moc440 KM
0-1004,9 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędRWD
Silnik4.7 V8

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 14 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 14 dni – 100km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 2000km przebiegu / miesiąc
Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 5 zł brutto. 
Zarazerwuj!