Wynajem Renault Megane R.S. Trophy

Renault Megane R.S. Trophy musiało się znaleźć w naszej ofercie jako czołowy przedstawiciel przednionapędowych hot-hatch’y! W tym samochodzie nie chodzi tylko i wyłącznie o moc silnika oraz przyśpieszenie – wersja „Trophy” posiada wszystko co potrzebne do zagwarantowania mnóstwa frajdy z prowadzenia, zwłaszcza na krętych drogach.

Odmiana Trophy odróżnia się od „podstawowej” wersji nie tylko zwiększoną mocą silnika oraz wzrostem momentu obrotowego. Co ciekawe, wariant ze skrzynią manualną oferuje 400 Nm, podczas gdy wersja z dwusprzęgłową  przekładnią (którą posiadamy w ofercie) ma aż 420 Nm. Przekłada się to na lepszą elastyczność niż np. w mocniejszym AMG A35.
Trophy to również zmieniony układ wydechowy, który podczas jazdy zapewnia głośne strzały, nawet na niskich obrotach. Ford Focus RS i Hyundai I30n mogą czuć się na tym polu zagrożone.

W standardzie w wersji Trophy otrzymamy również układ czterech kół skrętnych oraz wyczynowe zawieszenie Cup (sztywniejsze stabilizatory , twardsze amortyzatory i sprężyny). Całości dopełniają fantastyczne fotele Recaro pokryte alcantarą, które spełnią zadanie również podczas zwykłej jazdy.

Renault Megane RS Trophy to propozycja dla wszystkich miłośników hot-hatch’y. To konstrukcja dostarczająca mnóstwa przyjemności z jazdy, szczególnie w zakrętach. Nadwozie w kolorze żółtym „Sirius” doskonale pasuje do Megane i wraz z dedykowanymi felgami tworzy ciekawą całość. Auto bez dwóch zdań zwraca na siebie uwagę.
Ford Focus RS, Golf R, Seat Cupra, Hyundai I30n są na liście samochodów którymi chciałbyś pojeździć? Koniecznie dopisz do niej Renault Megane RS Trophy i skorzystaj z naszej oferty! 

Cennik

OKRES NAJMU WYNAJEM BEZ KAUCJI WYNAJEM Z KAUCJĄ
(3000 ZŁ)
1 doba550 zł/doba-15%
od cen bez kaucji
2 – 3 doby400 zł/doba
4 – 6 dób350 zł/doba
7 – 13 dób300 zł/doba
14 – 29 dób220 zł/doba
Miesiąc 5 500 zł

Specyfikacja samochodu Renault Megane R.S. Trophy

Specyfikacja
Moc300 KM
0-1005,7 s
SkrzyniaAutomatyczna
NapędFWD
Silnik1.8

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Rezerwacja wynajmów krótszych niż doba jest możliwa tylko telefonicznie.

W cenie zawiera się:

  • do 7 dni – 250km przebiegu / doba
  • od 7 dni – 150km przebiegu / doba
  • od 30 dni – 3000km przebiegu / miesiąc

Dodatkowy kilometr ponad limit to koszt 1,50 zł brutto.

Zarezerwuj!